Kontakt

Helsingin Kiinteistötekniikka

Petersgatan 9
00140 HELSINGFORS
Tfn. 09 686 9360
toimisto@helkitek.fi
FO-nummer: 0795859-6

Byrån är öppen på vardagar 9.00-15.00

Service är öppen vardagar 7.00-15.00

Servicejouren 24/7

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Juha Vähätalo

Regiondirektör

juha.vahatalo@siiki.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Samuli Meritähti

Försäljningsdirektör

samuli.meritahti@siiki.fi

Mikko Laurikaisen kasvokuva

Mikko Laurikainen

Förman

mikko.laurikainen@helkitek.fi

Satu Poulsenin kasvokuva

Satu Poulsen

Fastighetssekreterare

satu.poulsen@helkitek.fi

Hannes Ahon kasvokuva

Hannes Aho

Fastighetsskötare

hannes.aho@helkitek.fi

Esko Tolosen kasvokuva

Esko Tolonen

Fastighetsskötare

esko.tolonen@helkitek.fi

Riku Kitinojan kasvokuva

Riku Kitinoja

Fastighetsskötare

riku.kitinoja@helkitek.fi

Jouni Loikkasen kasvokuva

Jouni Loikkanen

Fastighetsskötare

jouni.loikkanen@helkitek.fi

Petri Maarasen kasvokuva

Petri Maaranen

Fastighetsskötare

petri.maaranen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Viljami Hackzell

Fastighetsskötare

viljami.hackzell@helkitek.fi

Tero Päivinen

Tero Päivinen

Fastighetsskötare

tero.paivinen@helkitek.fi

Henry Latokangas

Henry Latokangas

Fastighetsskötare

henry.latokangas@helkitek.fi

Helsingin kiinteistötekniikka Valtteri Anttila

Valtteri Anttila

Fastighetsskötare

valtteri.anttila@helkitek.fi