Kontakt

Helsingin Kiinteistötekniikka

Petersgatan 9
00140 HELSINGFORS
Tfn. 09 686 9360
toimisto@helkitek.fi
FO-nummer: 0795859-6

Byrån är öppen på vardagar

Service är öppen vardagar

Servicejouren 24/7

Esa Kummun kasvokuva.

Esa Kumpu

Verkställande direktör

esa.kumpu@helkitek.fi

Jouni Loikkasen kasvokuva.

Jouni Loikkanen

Fastighetsskötare

jouni.loikkanen@helkitek.fi

Hannes Ahon kasvokuva.

Hannes Aho

Fastighetsskötare

hannes.aho@helkitek.fi

Esko Tolosen kasvokuva.

Esko Tolonen

Fastighetsskötare

esko.tolonen@helkitek.fi

Riku Kitinojan kasvokuva.

Riku Kitinoja

Fastighetsskötare

riku.kitinoja@helkitek.fi

Mikko Laurikaisen kasvokuva.

Mikko Laurikainen

Fastighetsskötare

mikko.laurikainen@helkitek.fi

Petri Maarasen kasvokuva.

Petri Maaranen

Fastighetsskötare

petri.maaranen@helkitek.fi

Satu Poulsenin kasvokuva.

Satu Poulsen

Fastighetssekreterare

satu.poulsen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Viljami Hackzell

Fastighetsskötare

viljami.hackzell@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-tero-paivinen

Tero Päivinen

Fastighetsskötare

tero.paivinen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-henry-latokangas

Henry Latokangas

Fastighetsskötare

henry.latokangas@helkitek.fi