Contact

Helsingin Kiinteistötekniikka

Pietarinkatu 9
00140 HELSINKI
Tel. 09 686 9360
toimisto@helkitek.fi
Business identity code: 0795859-6

Office opening hours (weekdays) 9.00-15.00

Property maintenance service’s opening hours (weekdays) 7.00-15.00

Maintenance call-out service 24/7

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Juha Vähätalo

Regional director

juha.vahatalo@siiki.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Samuli Meritähti

Sales director

samuli.meritahti@siiki.fi

Mikko Laurikaisen kasvokuva

Mikko Laurikainen

Foreman

mikko.laurikainen@helkitek.fi

Satu Poulsenin kasvokuva

Satu Poulsen

Real estate secretary

satu.poulsen@helkitek.fi

Hannes Ahon kasvokuva

Hannes Aho

Maintenance technician

hannes.aho@helkitek.fi

Esko Tolosen kasvokuva

Esko Tolonen

Maintenance technician

esko.tolonen@helkitek.fi

Riku Kitinojan kasvokuva

Riku Kitinoja

Maintenance technician

riku.kitinoja@helkitek.fi

Jouni Loikkasen kasvokuva

Jouni Loikkanen

Maintenance technician

jouni.loikkanen@helkitek.fi

Petri Maarasen kasvokuva

Petri Maaranen

Maintenance technician

petri.maaranen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Viljami Hackzell

Maintenance technician

viljami.hackzell@helkitek.fi

Tero Päivinen

Tero Päivinen

Maintenance technician

tero.paivinen@helkitek.fi

Henry Latokangas

Henry Latokangas

Maintenance technician

henry.latokangas@helkitek.fi

Helsingin kiinteistötekniikka Valtteri Anttila

Valtteri Anttila

Maintenance technician

valtteri.anttila@helkitek.fi