Yhteystiedot

Helsingin Kiinteistötekniikka

Pietarinkatu 9
00140 HELSINKI
Puh. 09 686 9360
toimisto@helkitek.fi
Y-tunnus: 0795859-6

Toimisto avoinna arkisin 9.00-15.30

Huolto avoinna arkisin 7.00-15.30

Huoltopäivystys 24/7

Kasvokuva Esa Kummusta

Esa Kumpu

Toimitusjohtaja

esa.kumpu@helkitek.fi

Jouni Loikkasen kasvokuva.

Jouni Loikkanen

Huoltomies

jouni.loikkanen@helkitek.fi

Hannes Ahon kasvokuva.

Hannes Aho

Huoltomies

hannes.aho@helkitek.fi

Esko Tolosen kasvokuva.

Esko Tolonen

Huoltomies

esko.tolonen@helkitek.fi

Riku Kitinojan kasvokuva.

Riku Kitinoja

Huoltomies

riku.kitinoja@helkitek.fi

Mikko Laurikaisen kasvokuva.

Mikko Laurikainen

Huoltomies

mikko.laurikainen@helkitek.fi

Petri Maarasen kasvokuva.

Petri Maaranen

Huoltomies

petri.maaranen@helkitek.fi

Satu Poulsenin kasvokuva.

Satu Poulsen

Kiinteistösihteeri

satu.poulsen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Viljami Hackzell

Huoltomies

viljami.hackzell@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-tero-paivinen

Tero Päivinen

Huoltomies

tero.paivinen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-henry-latokangas

Henry Latokangas

Huoltomies

henry.latokangas@helkitek.fi