Yhteystiedot

Helsingin Kiinteistötekniikka

Pietarinkatu 9
00140 HELSINKI
Puh. 09 686 9360
toimisto@helkitek.fi
Y-tunnus: 0795859-6

Toimisto avoinna arkisin 9.00-15.00

Huolto avoinna arkisin 7.00-15.00

Huoltopäivystys 24/7

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Juha Vähätalo

Aluejohtaja

juha.vahatalo@siiki.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Samuli Meritähti

Myyntijohtaja

samuli.meritahti@siiki.fi

Mikko Laurikaisen kasvokuva

Mikko Laurikainen

Työnjohtaja

mikko.laurikainen@helkitek.fi

Satu Poulsenin kasvokuva

Satu Poulsen

Kiinteistösihteeri

satu.poulsen@helkitek.fi

Hannes Ahon kasvokuva

Hannes Aho

Huoltomies

hannes.aho@helkitek.fi

Esko Tolosen kasvokuva

Esko Tolonen

Huoltomies

esko.tolonen@helkitek.fi

Riku Kitinojan kasvokuva

Riku Kitinoja

Huoltomies

riku.kitinoja@helkitek.fi

Jouni Loikkasen kasvokuva

Jouni Loikkanen

Huoltomies

jouni.loikkanen@helkitek.fi

Petri Maarasen kasvokuva

Petri Maaranen

Huoltomies

petri.maaranen@helkitek.fi

helsinginkiinteistotekniikka-viljami-hackzell

Viljami Hackzell

Huoltomies

viljami.hackzell@helkitek.fi

Tero Päivinen

Tero Päivinen

Huoltomies

tero.paivinen@helkitek.fi

Henry Latokangas

Henry Latokangas

Huoltomies

henry.latokangas@helkitek.fi

Helsingin kiinteistötekniikka Valtteri Anttila

Valtteri Anttila

Huoltomies

valtteri.anttila@helkitek.fi